Canelo-Yıldırım Unvan Müsabakası İçin Canelo ve Avni Yıldırım’dan Açıklamalar!


Canelo Alvarez; WBC, WBA ve Ring Magazine unvanlarını Avni Yıldırım’a karşı 27 Şubat’ta Miami’de savunacak.
Canelo-Yıldırım Unvan Müsabakası İçin Canelo ve Avni Yıldırım’dan Açıklamalar!

Canelo-Yıldırım maçı için Canelo, Eddy Reynoso, Avni Yıldırım ve Todd Boyan açıklamalarda bulundu.

Canelo: “Avni Yıldırım iyi bir boksör ve heyecan verici bir mücadele vereceğimizi biliyorum. Bu olayı, kahramanım Muhammed Ali’nin eğitim aldığı yere kısa bir mesafedeki Miami’ye getirebildiğimiz için çok mutluyum. 27 Şubat, spor için harika bir gece olacak. “

Eddy Reynoso: “27 Şubat’ta süper orta sıklet bölümünü birleştirme yolculuğumuzda bir sonraki adımı atıyoruz. WBC zorunlu rakibimiz Avni Yıldırım ile karşı karşıya kalacağız. Eddie Hearn ve Matchroom ile bu maçı bir araya getirme ittifakından, özellikle de bizim için yeni bir mekanda olacak bu yüzden çok mutluyuz.”

Avni Yıldırım: “Büyük yeşil kemer için tekrar savaşmaktan onur duyuyorum, katılan herkese teşekkür ederim. Her zaman elimden geleni veririm ve herkes savaşı görmeye hazır olmalı. Ülkemi gururlandırmaya geliyorum, tüm Türkiye’yi temsil ediyorum.”

Miami Dolphins Stadyum Operatörü Kıdemli Başkan Yardımcısı Todd Boyan: “Canelo vs Yıldırım ile tarihte ilk kez Hard Rock Stadyumu’na birinci sınıf boksu getirmek için Canelo Alvarez, Matchroom ve Eddie Hearn ile çalışmaktan heyecan duyuyoruz. Hard Rock Stadyumu için Canelo, dünyanın en iyi sporcularından biri ve sosyal açıdan mesafeli bir ortamda bu canlı etkinlik, boks hayranları için özel bir gece olacak.”

TAKİP ET   Google News Abone Ol

Etiketler:


Bir Yorum Yaz