Beterbiev - Deines: Moskova, Rusya Canlı Yayın Sonuçları


En sevilen Artur Beterbiev (15-0, 15 nakavt) bu gece ESPN ve ESPN + üzerinde Top Rank promosyonlu bir kartta yedek rakip Adam Deines'e (19-1-1, 10 nakavt) karşı çıkması beklenmeyen bir dövüşte mücadele ediyor. Khodynka Buz Sarayı'na 12 yuvarlak mesafe, Moskova, Rusya.
Beterbiev - Deines: Moskova, Rusya Canlı Yayın Sonuçları

Dövüş kartı, IBF ve WBC 175 lb kemerlerini Deines'e karşı savunan Beterbiev ile ESPN / ESPN + 'da saat 15.00'da başlıyor.

Boks 247, taraftarlar için aşağıdaki Beterbiev kartının canlı sonuçlarını verecektir.

  • Pavel Silyagin (7-0, 4 nakavt) UD 12 Azizbek Abdugofurov (13-1, 5 nakavt). Puanlar: 120-108, 119-109, 119-109.
  • Alexander Besputin (14-0, 10 nakavt) TKO 3 Viktor Plotnikov (33-11, 15 nakavt)
  • Khariton Agrba TKO 2 Helber Rojas
  • Vladimir Mironchikov (3-0, 3 nakavt) TKO 1 Elvin Akhundzada (4-6, 2 nakavt).
  • Vladimir Ivanov (4-0, 3 nakavt) TKO 1 Alexander Stepanov (2-4, 1 nakavt).
  • Rakhman Akhmetkhanov (1-0, 1 nakavt) TKO 2 Artem Karpets (21-15, 6 nakavt)

Beterbiev'in 2021'de tartışmasız 175 lb şampiyonu olma vizyonu var ve Deines'i büyüklüğe giden yolda küçük bir engel olarak görüyor.

Beterbiev'in ilk hedefi bu gece 16. maçında nakavtla kazanmak.

O sadece sahip olduğu IBF ve WBC kemerleri ile kavgadan çıkmak istemiyor, aynı zamanda nakavt toplamına ekleyerek empatik bir şekilde 'W' elde etmeyi umuyor.

Adam Deines, Alexander Besputin, Artur Beterbiev, Pavel Silyagin - Boks Haberleri

Beterbiev, kariyeri boyunca istediği kadar aktif olmamıştı, ancak savaştığı zaman bunu değerlendirdi. Muhalefetini yok etme şekliyle kavgaları unutulmaz oldu.

Beterbiev'i süperstar olmaktan alıkoyan şey, 175 lb'lik bölümdeki isim dövüşçülerinin olmamasıydı, bu yüzden 2019'da kısa bir süre hafif ağır siklet olduğunda Canelo Alvarez'e karşı gelmeyi dört gözle bekliyordu.

Bu, Beterbiev'in bir gecede şöhretini ve servetini artırmak için savaşması için mükemmel bir rakip olurdu. Canelo'nun kafa derisini almış olsaydı, yıldız olma yolundaydı.

Beterbiev, Canelo ile savaşma arzusu hakkında Yahoo Sports'a "Bu savaşı yapma şansı olursa benim tarafımda sorun olmaz" dedi. Onu almak isterim. İstediğim türden bir kavga bu olurdu. "

Ancak çoğu hayranın zaten bildiği gibi Canelo, yaşlanan şampiyon Sergey Kovalev'den kazandığı 175 lb'lik WBO kemerini hızla terk etti ve 168'e geri döndü. Mike Tyson, bu hafta 175'e dönüp dönmeyeceğini sorduğunda. lb bölümü, Canelo olmayacağını söyledi.

Bu, Canelo'nun Beterbiev ile savaşmayacağı anlamına gelmiyor, ancak 168'e düşmesini gerektiriyor ve dövüşü alması için kabul etmesi gereken bir rehidrasyon maddesi olup olmayacağını kim bilebilir?

36 yaşındaki Beterbiev, dövüşlerini erken bitirebilir, ancak 30 yaşındaki Deines'te oyun rakibi. Bu adam daha önce hiç nakavt edilmedi ve bu onun için Super Bowl'a eşdeğer.

Adam Deines, Alexander Besputin, Artur Beterbiev, Pavel Silyagin - Boks Haberleri

Eğer Deines Beterbiev'i yenebilirse, bu ona iyi bir maaş verir veya Canelo Alvarez'i bu bölümdeki en iyi dövüşçü olduğunu göstermek için altın bir fırsattan yararlanmak için 175'e yükselmeye bile çekebilir.

TAKİP ET   Google News Abone Ol

Etiketler:


Bir Yorum Yaz