SON DAKİKA: Bakan Koca 29 Nisan corona virüs verilerini açıkladı! İşte 29 Nisan Koronavirüs vaka ve vefat sayıları


bizim ülkemizde corona virüste ilk olay tarihinin peşinden alınan geniş önlemler yardımıyla münasebet ortamı asgari düzeye indirildi. Bu sayede bugün gelinen noktada Türkiye günlük koronavirüs tablosuna göre, günlük iyileşen hasta sayısı yeni olay sayısının önüne geçti. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, her akşam düzenli olarak bizim ülkemizde corona virüsü son vaziyet ile alakalı tabloyu Twitter hesabından paylaşırken, 29 Nisan koronavirüs verilerini de açıkladı! İşte bizim ülkemizde 29 Nisan corona virüs vaka sayıları...
SON DAKİKA: Bakan Koca 29 Nisan corona virüs verilerini açıkladı! İşte 29 Nisan Koronavirüs vaka ve vefat sayıları

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Türkiye'deki 29 Nisan geçmişine ait Coronavirüs olay ve vefat sayısını açıkladı. Bakan Koca'nın son paylaştığı veriye bakılırsa Türkiye'de bugün ... Yeni vaka tespit edildi, ... şahıs ise yaşamını kaybetti. Türkiye'de bugün iyileşen sayısı ... Oldu ve toplam iyileşen sayısı ... Oldu.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Türkiye'deki 29 Nisan tarihine ait Coronavirüs vaka ve vefat sayısını açıkladı. Bakan Koca'nın son paylaştığı veriye göre Türkiye'de bugün ... yeni vaka tespit edildi, ... kişi ise hayatını kaybetti. Türkiye'de bugün iyileşen sayısı ... oldu ve toplam iyileşen sayısı ... oldu.

 

29 NİSAN CORONA VİRÜS VERİLERİ
Bugünkü test sayısı: 43498
Bugünkü vaka sayısı: 2936
Bugünkü vefat sayısı: 89
Bugünkü iyileşenlerin sayısı: 5231


REKOR İYİLEŞME
Türkiye corona virüse karşı ilk günden aldığı önlemler sayesinde, dünya geneline göre virüsü en az hasarla geçiriyor. Bakan Koca' dün paylaştığı verilerde: Son 24 saatte 5.000'den fazla hastamız iyileşti. İyileşen toplam hasta sayımız 40.000'e yaklaştı. Yoğun bakım ve entübe sayısında düşüş sürüyor. Yeni vaka sayısı öngörülen seyirde. Çok yakında 1 milyon testi aşmış olacağız. Bu başarıyı riske atmayalım." dedi.

Son dakika: Kritik Bilim Kurulu Toplantısı'nın ardından Fahrettin Koca'dan önemli açıklamalar!

 

Son Dakika Haberi: Sağlık Bakanı Fahrettin Koca coronavirüste son vaka ve vefat sayısını açıkladı

TAKİP ET   Google News Abone OlBir Yorum Yaz