Avatar 2 Filminden Su Altı Set Görüntüsü Paylaşıldı !!


Avatar filmi, gösterime girmesiyle birlikte üç ebat teknolojisinin sınırlarını zorlamıştı. Serinin ikinci filmi, aynı başarıyı ‘hareket soruşturma teknolojisi’ ile yakalamaya çalışacak. Filmin setinden yeni görseller paylaşıldı
Avatar 2 Filminden Su Altı Set Görüntüsü Paylaşıldı !!
Avatar 2 Filminden Su Altı Set Görüntüsü Paylaşıldı !!

Avatar’ın resmi Twitter hesabı, filmin setinden yeni fotoğraflar paylaştı. Filmin yıldızları Sam Worthington, Zoe Saldana, Kate Winslet ve Cliff Curtis, Avatar 2 için geliştirilen yeni hareket soruşturma sistemiyle çalışırken görüntülendi. Filmin hayranlarına geliştirilen hızla gelişen teknolojinin sinemada bir çığır açacağı vaat edilirken paylaşılan görüntü karşısında hayal kırıklığına uğrayanlar da oldu.

Twitter üstünden paylaşılan fotoğrafta, dünyaca meşhur yıldızlar minik plastik toplarla dolu bir tankta yüzerken kafalarındaki kasklar dikkat çekti. Yine de sinemaseverler, nihai ürünün 2009 senesinde 2,7 milyar dolar hasılat elde ederek adından laf ettiren ilk film kadar fantastik olacağından emin.

avatar 2 set görüntüsü

Filmin resmi Twitter hesabında fotoğraf için Eğlenceli bilgi: Hareket yakalamalarının çoğu, özellikle devam filmleri için üretilen bu 900.000 galonluk tankta gerçekleşti” denildi.

bu demek oluyorki 3.860.000 Litre Su Ziyan Edilmiş.

Galon nedir?

1 ABD galonu (kuru) ≈ 4,40 litre'ye veya 4,40 dm3'e (0,0044 m3) eşittir.

Avatar 2'nin setinden paylaşılan yeni görüntü:

avatar 2 set görüntüsü

Yeni Zelanda'da dönüşümlü olarak çekim meydana getiren dört ekip, koronavirüs (COVID-19) pandemisi sebebiyle mart ayında çekimlere ara vermişti sadece Cameron ve kadrosu Yeni Zelandalı WETA Digital ile birlikte filmin görsel efektleri üstünde çalışmaya devam etti. Denizaşırı seyahatlerin kademeli olarak açılması ve son zamanlarda setten sahneler gelmesi, Avatar 2'nin Aralık 2021 olarak belirlenen vizyon tarihinde bir değişiklik olmayabileceğini düşündürdü.

Avatar devam filmimizde ilk filmde olduğu gibi Sam Worthington, Zoe Saldana, Joel David Moore, Dileep Rao, Stephen Lang, Sigourney Weaver ve Matt Gerald yer alıyor. Kadroda yer alan yeni isimlerse Kate Winslet, Edie Falco, Michelle Yeoh, Vin Diesel, Jemaine Clement ve Oona Chaplin.

Avatar 2 Ne Zaman Vizyona Giricek ?

Avatar 2, izleyiciyle buluşmak için 27 Aralık 2021 tarihini hedefliyor. Aralık 2023, Aralık 2025 ve Aralık 2027'de ise üç bölüm devamını daha beyaz perdede izleyiciyle sunacak.

TAKİP ET   Google News Abone OlBir Yorum Yaz