Arıza 5. Bölüm Fragman izle


Arıza dizisi 5. yeni bölümüyle 11 Ekim 2020 Pazar akşamı Show TV'de olacak. Arıza'nın bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

  • Tür: Gençlik, Aşk
  • Yönetmen: Recai Karagöz
  • Senaryo: Ozan Aksungur
  • Kanal ve Yayın Günü: Show Tv - Pazar - 20.00
  • Arıza Oyuncuları:
  • Arıza Konusu:

O3 Medya'nın yapımcılığını üstlendiği yeni dizi Arıza'nın başrol Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan paylaşıyorlar. Yeni sezonda Show Tv'de ekranlara gelecek olan Arıza'nın senaryosunu Ozan Aksungur, yönetmenliğini ise Recai Karagöz yönetecek.

Arıza 5. Bölüm 2. Fragman izle

Tolga Sarıtaş (Ali Rıza);

30 Mayıs 1991 İstanbul doğumlu genç ve yakışıklı oyuncu Muhteşem Yüzyıl dizisinde Şehzade Cihangir karakteriyle izleyici karşısına çıkmış ve büyük beğeni toplamıştı. Daha sonra Güneşin Kızları dizisinde Ali karakteriyle milyonların sevgilisi haline gelmiştir. Sarıtaş ayrıca Arka Sokaklar, Öyle Bir Geçer Zaman Ki, 20 Dakika, Benim Adım Gültepe gibi dizilerde de rol bulmuştur. Başarılı oyuncu son olarak ise Söz dizisinde Yavuz karakteri ile kamera karşısına geçmiştir.

Arıza 5. Bölüm Fragman izle

Ayça Ayşin Turan (Dr. Halide);

25 ocak doğumlu 24 yaşındaki güzel oyuncu 1.67 boyunda 48 kilodadır. İstanbul Üniversitesi Radyo ve Televizyon bölümü mezunudur. Karagül dizisinde Ada Şanverdi karakterine hayat vermiştir. Sevimli Tehlikeli filminde Şükrü Özyıldız'la başrolleri paylaşmıştır. Başarılı oyuncu daha önce Meryem dizisinde Meryem Akça karakterine hayat vermiştir. Ayrıca internet dizisi olan Hakan:Muhafız'da Leyla karakterine hayat vermiştir. Güzel oyuncu en son ise Zemher dizisinde Firuze karakterine hayat vermiştir.

Arıza 5. Bölüm Fragman izle

Olgun Toker (Burak Ersoylu)

19 Mart 1986 Mersin doğumlu yetenekli oyuncu Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde oyunculuk eğitimini tamamlamıştır. İlk olarak 2010'da Saklı Hayatlar filminde yer almıştır. Bir Ses Böler Geceyi, Kurtuluş Son Durak, Hükümet Kadın filmlerinde rol almıştır. Son ve Karadayı dizilerinde boy göstermiştir. Ayrıca Hayat Şarkısı dizisinde Mahir karakterine hayat vermiştir. Yakışıklı oyuncuyu en son ise Hayat Sırları dizisinde Kemal karakteri ile izlemiştik.

Arıza 5. Bölüm Fragman izle

Levent Can (Fuat Ersoylu)

23 Ağustos 1971 İstanbul doğumlu oyuncu 1.79 boyunda ve 75 kilodadır. Başak burcu olan oyuncu Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Fehmi karakteriyle dikkatleri çekmişti. Hicran Yarası, Ezel, Emret Komutanım ve Kavak Yelleri gibi dizilerde rol bulmuştur. Başarılı oyuncuyu en son Kanal D'nin fenomen dizisi Vatanım Sensin dizisinde Filipos karakteri ile izlemiştik.

Arıza 5. Bölüm Fragman izle

Ahmet Mümtaz Taylan (Haşmet Gürkan)

12 Eylül 1965 Ankara doğumlu deneyimli oyuncu Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Ayçin İnci ile evliliği bulunmaktadır. Çeşitli Devlet Tiyatrolarında görev almıştır. Leyla İle Mecnun dizisinde oynadığı İskender karakteriyle akıllarda yer edinmiştir. Ezo Gelin, Avrupa Yakası, Kurşun Yarası, Son Bahar, Behzat Ç, Leyla İle Mecnun, İşler Güçler, Bende Özledim ve Güzel Köylü gibi dizilerde rol almıştır. Sen Aydınlatırsın Geceyi, Kelebeğin Rüyası gibi sinema filmlerinde boy göstermiştir. Son olarak İnsanlık Suçu dizisinde ise Sami karakteri ile kamera karşısına geçmiştir.

Arıza 5. Bölüm Fragman izle

Murat Daltaban (Muzaffer Cura)

1966 Ankara doğumlu deneyimli oyuncu Salkım Hanımın Taneleri filmi ve Hırsız Polis dizisiyle ekranlarının tanınan yüzü olmuştur. Ankara Üniversitesi DTCF Tiyatro Bölümü Oyunculuk Ana Sanat Dalı'ndan mezun olmuştur. Özlem Daltaban ile evlidir. Arda Kuzgun Daltaban isminde bir çocuğu bulunmaktadır. Kınalı Kar, Hırsız Polis, Hicran Yarası, Ağır Roman, Fatmagül'ün Suçu Ne, Şubat, Poyraz Karayel ve Çoban Yıldızı gibi dizilerde rol almıştır.

Arıza 5. Bölüm Fragman izle

Dilara Aksüyek (Füsun Yılmaz)

24 Temmuz 1987 İzmir doğumlu güzel oyuncu 1.65 boyunda 55 kilodadır. Çocukluk hayatı Trakya Üniversitesi'nin Lojmanlarında geçmiştir. Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde oyunculuk eğitimi almıştır. Merhamet dizisinde Şadiye karakterini canlandırmıştır. Kadim Dostum dizisinde Deniz karakterine hayat vermiştir. Son olarak ise Adı Mutluluk ve Muhteşem Yüzyıl Kösem dizilerinde rol almıştır.

Arıza 5. Bölüm Fragman izle

TAKİP ET   Google News Abone Ol

Etiketler:


Bir Yorum Yaz