Annesini itti ölümüne sebep oldu: Yere düşen kadını cep telefonu kamerasıyla kaydetmiş


Manisa'da İlhan Süngerciler, eve getirmiş olduğu yavru köpek ve kediler nedeniyle tartıştığı anası Nuray Duğrul’un ölümüne neden oldu. Süngerciler, tartışma sırasında ittiği annesinin düşüp başını mermere çarptığını itiraf etti. Tutuklanan Süngerciler’in, yerde yatan annesini cep telefonu kamerasıyla görüntülediği ortaya çıktı.
Annesini itti ölümüne sebep oldu: Yere düşen kadını cep telefonu kamerasıyla kaydetmiş

Olay dün saat 06.00 sıralarında Arda mahallesinde meydana geldi. İlhan Süngerciler, esenlik ekiplerini arayarak anası Nuray Duğrul'un mutfakta hareketsiz yattığını söyledi. Eve gelen sağlık ekipleri Nuray Duğrul'un öldüğünü belirledi. Duğrul'un cansız bedeni, meydana getirilen ilk incelemelerin arkasından Merkez Efendi Devlet Hastanesi Adli Tıp Kurumu'nun morguna gönderildi. Polisin ifadesine başvurduğu İlhan Süngerciler, şüphe üstüne emniyete götürdü.

Süngerciler buradaki ifadesinde, annesinin gerilim hastası olduğunu, kahvaltı yaptıktan sonrasında sabah evden ayrıldığını, annesinin ölümünü komşularının haber vermesiyle öğrendiğini söylediği öğrenildi. Polisin sorguyu derinleştirmesi üstüne suçunu itiraf eden İlhan Süngerciler, "Eve sokakta bulduğum 2 yavru kedi ile bir yavru köpek getirmiştim. Hayvanlara olan ilgim oldukca büyük. Sabah uyandığımda annem, hepsini evden götürmemi istedi. Biraz tartıştık ve itiştik. Annem o sırada kafasını mutfaktaki mermere çarptıktan sonrasında yere düştü ve ben evden çıktım, gittim. Birkaç saat sonra eve geldiğimde annemi hareketsiz yerde yatarken gördüm. Çok üzgünüm" dediği öğrenildi.

Şüphelinin yere düşen annesinin durumunu cep telefonu kamerasıyla kaydettiği de ortaya çıktı. Görüntülere savcılık el koydu. İlhan Süngerciler, emniyetteki işlemlerinin ardından sevk edilmiş olduğu adliyede çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

TAKİP ET   Google News Abone OlBir Yorum Yaz