ağzına tülbent sokup 4 yaşındaki kızını yastıkla boğdu !


İzmir’de yaşayan üç çocuk annesi Betül F., ikinci evliliğinden olan 4 yaşındaki minik Bahar’ı ağzına tülbent sokup yastıkla boğdu. Dehşet verici olay, küçük Bahar’ın dedesi tarafınca hastaneye getirilmesinin ardından başlatılan soruşturma ile ortaya çıktı.
ağzına tülbent sokup 4 yaşındaki kızını yastıkla boğdu !

İzmir Konak'ta geçtiğimiz hafta dedesi tarafından Tepecik Eğitim ve Araştrma Hastanesi'ne baygın biçimde getirilen 4 yaşındaki Bahar E. hayatını kaybetti. 

Yeni Asır'da yer alan habere göre, bir yemek fabrikasında çalışan iki çocuk anası Betül F. 2015'te eşinden ayrıldı. Ardından aynı işyerinde aşçı olarak çalışan Mert E.'den hamile bulunduğunu öğrenince onunla evlenmek zorunda kaldı sadece bu evliliğinde de mutluluğu bulamadı. Betül F. üçüncü çocuğuna Bahar adını verdi. Mert E. Ile de anlaşamayan ve eşinin ailesi tarafından da istenmeyen Betül F. 2019'da eşinden boşandı ve çocuğun velayetini de E.'ye bıraktı. Ancak minik kız, anası Betül ile kalmaya devam etti. Kızının babasından boşandıktan sonrasında da kavga ve tartışmalara idame eden Betül vaka günü yine telefonla ikinci eşiyle tartıştıktan sonrasında yatak odasından aldığı tülbenti ilkin bağırmasın diye kızının ağzına tıktı ve yüzünü yastıkla kapattı.

Eve gelen büyükbabası fark etti

Nefessiz kalan minik kız, bir süre sonra boğularak öldü. Olaydan sonra hiç bir şey olmamış gibi yatak odasından salona geçen Batül F. Oturup çayını sigarasını içmeye başladı. O sırada eve gelen dede torununu cansız görür görmez Betül F.'ye ne işe yaradığını sordu. "Bilmiyorum, yatıyordu" cevabını alan Kemal E. minik Bahar'ı alıp hastaneye götürdü. Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde ortaya çıkan vahşet sonrası gözaltına alınan ve cani anne, polis sorgusunda suçunu itiraf etti.

'En ağır cezayı versinler'

Vahşi cinayetle ilgili tahkikat devam ederken, olayı öğrenen baba eski eşine en ağır cezanın verilmesini istedi.

Polisin bile kanını donduran soğukkanlılıkla işlediği vahşeti bir bir anlatan cani anne Betül F. Kızını boğarak öldürdükten sonrasında birkaç kere intihar girişiminde bulunduğunu ancak başaramadığını anlattı. Doktor raporu alındıktan sonra İzmir Cumhuriyet Başsavcılığına sevk edilen kadın, çıkarıldığı nöbetçi mahkemece tutuklandı.

TAKİP ET   Google News Abone OlBir Yorum Yaz