Survivor 2020’de Ünlüler'in Ödülü görkemli villası ünlü şarkıcının çıktı!


Survivor 2020'de Ünlüler ve Gönüllüler'i yüz yüze getiren kıyasıya savaştıkları mükafaat villası dünyaca meşhur bir şarkıcının çıktı. Herkesin hayallerini süsleyecek türdün olan malikane için Acun Ilıcalı, programın 52. Bölümünde kazanan takımın, dünyaca meşhur bir sanatçının görkemli malikanesinde güzel bir gün geçireceğini açıklamıştı ama sahibini söylememişti. Survivor'ın mükafaat villasının sahibinin kim olduğu öğrenildi.
Survivor 2020’de Ünlüler'in Ödülü görkemli villası ünlü şarkıcının çıktı!

Survivor 2020'de Ünlüler ve Gönüllüler'i karşı karşıya getiren kıyasıya savaştıkları armağan villası dünyaca meşhur bir şarkıcının çıktı. Survivor 2020'de Ünlüler ve Gönüllüler, 20 Nisan Pazartesi günü her insanın hayalini süsleyen muhteşem bir ödül için yüz yüze geldi.

Acun Ilıcalı, programın 52. bölümünde kazanan takımın, dünyaca ünlü bir sanatçının muhteşem malikanesinde güzel bir gün geçireceğini açıklamıştı ama sahibini söylememişti. 'ın ödül villasının sahibinin kim olduğu öğrenildi.

 

Acun Ilıcalı, 'büyük mükafaat' olarak sunmuş olduğu lüks malikanenin kime ilişik bulunduğunu, ev sahibinin hususi isteği ile söylemedi.

 

Ünlüler takımı, sabah ise fazlaca güzel bir kahvaltı ile güne başladı. İzleyiciler bu muhteşem malikanenin kime ilişik bulunduğunu fazlaca merak etti.

 

Evin kime ait bulunduğunu ise 'Survivor Panorama' programının sunucusu Hakan Hatipoğlu dile getirdi.

 

Ekranlara da yansıyan malikanenin bir dönem Jennifer Lopez ile evli olan dünyaca ünlü şarkıcı Marc Anthony'ye ait olduğu açıklandı.

 

TAKİP ET   Google News Abone OlBir Yorum Yaz
Sitemizden en faydalı şekilde yararlanmanız için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.

Şartlar ve Koşullar