PUBG Mobile Lite 0.17.0 Güncellenmesi: Nasıl indirilir ve Yeni özellikler


Android için PUBG Mobile Lite 0.17.0 güncellemesi, haritalardaki değişikliklerin, yeni silahların, araçların ve daha fazlasının getirilmesi ile birlikte Yük Modu'nu getiriyor.
PUBG Mobile Lite 0.17.0 Güncellenmesi: Nasıl indirilir ve Yeni özellikler

PUBG Mobile Lite, çok beklenen 0.17.0 güncellemesini almaya başladı. Yeni güncelleme ile oyuncular yeni Yük Modu, haritalardaki değişiklikler, yeni silahlar, araçlar ve daha fazlası gibi özellikler aldı. Özellikler son zamanlarda oyunun beta sürümünde kullanıma sunuldu ve nihayet istikrarlı bir şekilde piyasaya sürüldü. İşte bilmeniz gereken her şey:

PUBG Mobile Lite 0.17.0 Güncellenmesi ile Neler Geldi ?

Yukarıda belirtildiği gibi, PUBG Mobile Lite 0.17.0 güncellemesi çok beklenen Yük Modu'nu getiriyor. Mod ilk olarak oyunun standart versiyonunun bir parçası oldu ve şimdi Lite versiyonuna geçti. Yeni oyun modu temelde el bombası fırlatıcısı, havadan havaya füze ve Süper Silahlar gibi bir dizi yeni silah tanıtıyor. Yük Modu ayrıca BRDM-2 tankı ve Helikopteri içeren iki yeni araç getiriyor.

Y

ük Modu'nun yanında, yeni güncelleme Varenga haritasında bazı önemli değişiklikler getiriyor. Haritaya, oyuncuların uçuş başlamadan önce toplayabilecekleri ve eğlenebilecekleri yeni bir spawn adası ekledi. Yeni güncellemeyle, şirket haritanın etrafına noktalı bir dizi arkeolojik site de ekledi.

Bunun yanı sıra, güncelleme 0.16.0 güncellemesiyle tanıtılan Kiraz Çiçeği Ağaçları ve Piknik Sepetleri de dahil olmak üzere Bahar Şenliği içeriğini kaldırıyor.

En son güncelleme ile PlayerUnknown's Battlegrounds Mobile Lite, BRDM-2 tankını yük modundan klasik moda getirdi. Oyuncular Flare Guns aracılığıyla aracı çağırabilecekler. Oyun ayrıca Desert Eagle adlı yeni bir silah aldı.

Oyuncular ayrıca Summer Beach ve Ramadan'ın yeni temalarını da ekleyen yeni Winner Pass'i alabilecekler. Buna ek olarak, ilk kez pas alan oyunculara ekstra Puan Kartları verilir.

Son olarak, oyuncular BFF, Buddy ve Bromance'ın arkadaşlarına ve ekip üyelerine emote olması için yeni işlevlere erişebilecekler. Oyuncular sinerji seviyelerini artırarak daha fazla ifadenin kilidini açabilecekler.

PUBG Mobile Lite 0.17.0 güncellemesi nasıl indirilir?

Belirli bölgelerdeki Android kullanıcıları için PUBG Mobile Lite 0.17.0 güncellemesi yapıldı. Güncelleme 193 MB civarında. Uygulamayı güncellemek için talimatları izleyin:

  • Android cihazınızda Google Play Store'u açın
  • 'PUBG Mobile Lite' araması yapın
  • Oyunun başlığının hemen yanındaki 'Güncelle' seçeneğini tıklayın

Play Store uygulamayı başarıyla güncelledikten sonra oyunda Yük modu gibi yeni özelliklerin tadını çıkarabileceksiniz.

Pubg Mobile iOS için nasıl indirilir ?

Apple Kullanıcıları ise, Pubg Mobile Lite’nin şuan İOS sürümü olmadığı için sadece Pubg Mobile bilgisayar Sürümünü kullanabilirler

TAKİP ET   Google News Abone OlBir Yorum Yaz