3 yaşındaki çocuğu Alperen'i öldüren şahıs, su kuyusun dibinde yakalandı!


Kayseri'nin Pınarbaşı ilçesinde birlikte yaşadığı Emel Öner'in 3 yaşındaki oğlu Alperen'i döverek öldürüp, cesedini mezarlığa gömdükten sonra ortadan kaybolan Harun Sezer (38), 8 gün devam eden arama çalışmalarının peşinden saklandığı su kuyusunda yakalandı.
3 yaşındaki çocuğu Alperen'i öldüren şahıs, su kuyusun dibinde yakalandı!

Geçen 15 Haziran'da olup biten vakada Harun Sezer, 1,5 senedir birlikte yaşamış olduğu Emel Öner'in ilk evliliğinden olan oğlu Alperen Ekinci'yi yumruk ve tekme darbeleriyle öldürdü. 'Yaralama' şeklinde farklı suçlardan sabıkalı olan Harun Sezer, Alperen Ekinci'nin cenazesini evlerine 100 metre mesafede bulunan mezarlığa gömdü. Harun Sezer, cinayetten 1 hafta sonra kısaca 21 Haziran'da durumu akrabalarına anlatıp, kaçtı. Akrabalarının ihbarı üstüne anne Emel Öner, gözaltına alındı. Emel Öner, çıkarıldığı mahkemece tutuklanırken, Alperen'in cenazesi gömüldüğü yerden çıkarılıp otopsi yapıldıktan sonra toprağa verildi.

Su kuyusunda yakalandı

Kayseri Emniyet Müdürlüğüne bağlı Terörle Mücadele, Özel Harekat ve Cinayet Büro Amirliği ekipleri, Sezer'i yakalamak için emek verme başlattı. Ekipler, metruk ev, dağlık alanlardaki mağara ve kömürlük benzer biçimde birçok yeri didik didik aradı. Sezer'in kullanılmayan bir evde yaşamış olduğu suç duyurusunu alan ekipler çalışma başlattı. Sezer, kullanılmayan binanın bahçesindeki su kuyusunda yakalandı. 8 gün devam eden çalışmanın peşinden gözaltına alınan şüpheli, Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü.

TAKİP ET   Google News Abone OlBir Yorum Yaz