3 yaşındaki Alperen'i öldüren şahısın ifadesi ortaya çıktı !


Kayseri'nin Pınarbaşı ilçesinde 3 yaşındaki Alperen'i boğarak öldürdükten sonra mezarlığa gömen şahıs, özel takım tarafınca 9 gün sonrasında yakalandı. Şahsın ifadesinde Alperen'i ağladığı için öldürdüğünü, annesini ise odaya kilitlediğini dediği öğrenildi.
3 yaşındaki Alperen'i öldüren şahısın ifadesi ortaya çıktı !

Kayseri'nin Pınarbaşı ilçesinde birlikte yaşamış olduğu Emel Öner'in 3 yaşındaki oğlu Alperen'i döverek öldürüp, cesedini mezarlığa gömen Harun Sezer'in ifadesi ortaya çıktı. 

Adliyeye sevk edilen Harun S.'nin ilk ifadesinde Alperen'i ağlaması üzerine boğarak öldürdüğünü, anası E.Ö.'yü de bu esnada odaya kilitlediğini dediği öğrenildi. Anne E.Ö.'nün ise Alperen'in öldüğünü sabah odadan çıkınca öğrendiği, korkudan bir şey söylemediği öğrenildi.

Pınarbaşı İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde işlemleri tamamlanan Harun S., adliyeye sevk edildi.

Neler olmuştu? 

Güney Mahallesi'nde meydana gelen vakada Harun S., iki senedir nikahsız yaşamış olduğu E.Ö'nün 3 yaşındaki oğlu Alperen E.'yi boğarak öldürdü. Harun S. sonrasında boğarak öldürdüğü minik Alperen'i evin karşısındaki mezarlığa gömdü. 6 gün sonrasında ortaya çıkan olayda Harun S. Kayıplara karışırken, anne E.Ö de tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği, Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü, polis hususi harekat ve Pınarbaşı İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından oluşturulan hususi ekip, ilçeyi didik didik aradı. Günde 30 ev arayan ekipler, alan daraltma emek vermesi ile dün gece saatlerinde Harun S.'nin çalılıklar arasında olduğunu tespit etti. Operasyon düzenleyen ekipler, kaçan Harun S.'yi kıskıvrak yakalayarak gözaltına aldı. Harun S.'nin yakalandığı andan itibaren 'Susma hakkımı kullanacağım' söylediği öğrenildi.

İlçe sakinleri 'Pis Harun' lakabını takmıştı

Öte yandan, Harun S.'ye ilçe sakinlerinin 'Pis Harun' lakabını taktığı öğrenildi.

Ayrıca, Harun S.'nin tanıdıklarına teslim olmayacağı yönünde mesajlar da attığı belirtildi.

TAKİP ET   Google News Abone OlBir Yorum Yaz