23 Mayıs Marvin Hagler Günü Olacak


Pek oldukça hayranın bildiği şeklinde Harikulade Marvin Hagler, 23 Mayıs'ta 67. Doğum gününü kutladı. Ne yazık ki, eski orta sıklet kralı 68. Sene dönümünü görmek için burada olmayacak, ancak yeniden de bir tebrik olacak. RingTV.Com ve CBS Brockton tarafınca bildirildiği üzere, 23 Mayıs, memleketi Brockton'da Marvel Hagler günü olacak.
23 Mayıs Marvin Hagler Günü Olacak

23 Mayıs Pazar, halkı Brockton'daki Rocky Marciano Stadyumu'na davet edecek ve boks dünyasından bir takım meşhur de orada olacak - Bernard Hopkins'te bir başka orta sıklet ve bir ihtimal de mikrofonun arkasındaki en iyi adam, Al Bernstein. Diğer birçok büyük savaşçı katılacak.

Doğuştan bir savaşçı olan Hagler'in uzun ve elit dövüş kariyerini hem takdir ettiği bununla beraber kutladığı bigün olacak. Hagler'in annesi RingTV.Com'a oğlunun hiç bir cenaze ya da cenaze istemediğini, bunun onun yakılması bulunduğunu söylemiş oldu. Şimdi, birkaç hafta içinde, tüm Boston, tüm ABD erkeğe büyük bir veda edecek, birçok kıymetli uzman, onların en büyük orta siklet olduğunu söylüyor.

Brockton belediye başkanı Robert Sullivan, bu hafta yaptığı açıklamada, "Bu halka aleni anıt, şehrin en sevilen oğullarından biri ve boks dünyasının en iyilerinden biri için müsait bir methiye olacak" dedi.

Hiç kuşku yok ki, ortaya çıkan hayranlar birbirleriyle konuşacak, her biri kendi hususi Hagler anılarını yada anılarını paylaşacak. Hopkins'in kariyerini ölçülemez derecede etkileyen ve esin veren bir dövüşçü olan Hagler ile alakalı söylediklerini sezmek büyüleyici olacak. Brockton'da yaşıyorsanız ve bir dövüş hayranıysanız, Hagler hayranıysanız orada olacaksınız. ABD'da yaşıyor ve seyahat edebiliyorsanız, orada olacaksınız.

Bunu yapamayanlarımız için TV yayınları olacak. Hagler, boksta büyük ve kalıcı bir etki yarattı. 23 Mayıs'ta ekranda birkaç minnettarlık gözyaşı olabilir.

Harikulade Marvin Hagler: 1980'den 1987'ye kadar orta siklet kralı. Final ring rekoru: 62-3-2 (52). 12 antet savunması.

TAKİP ET   Google News Abone Ol

Etiketler:


Bir Yorum Yaz