13. Sezon PUBG Mobile Royale Pass bugün başlıyor: Tüm bilmeniz gerekenler !


PUBG Mobile veya PlayerUnkown's Battlegrounds Mobile geçen hafta hem Android hem de iOS platformlarında 0.18.0 güncellemesini almaya başladı. Yeni güncellemeyle, Tencent Games bir dizi yeni özellik ekledi ve Miramar haritasına değişiklikler getirdi. Şirket, yeni özelliklerin yanı sıra, Royale Pass Sezon 13'ün kısa süre içinde oyunculara sunulacağını duyurdu. Sonunda zaman geldi ve şirket bugün yeni Royale Pass'i piyasaya sürmeli.
13. Sezon PUBG Mobile Royale Pass bugün başlıyor: Tüm bilmeniz gerekenler !

Her sezonda olduğu gibi, Royale Pass Sezon 13 de bu sefer Toy Playground olan bir temaya dayanıyor. Yeni sezonla birlikte, şirket sezonun temasına uygun birkaç yeni kıyafet ekledi. Çizgi film havasını oyuna eklemek için şirket iki yeni Cartoon Rangers tanıttı. Oyuncu, Rank 50'ye ulaşmayı başardıktan sonra Ice Ranger ve Fire Ranger'ı içeren bu Cartoon Rangerlardan birini seçme şansı bulacak.

Artan rütbeyle, kullanıcılar 100. Sıradaki Ultra Defender Setine sahip olacaklar. PUBG Mobile ayrıca, karıştırıp eşleştirebileceğiniz üç biçimde gelen bir Kukla Ajan kıyafeti alıyor. En yüksek rütbeye ulaştığında, kıyafet efsanevi nadirliğe yükseltilecek.

Kıyafetler heyecanı yaratmak için yeterli olmadığından, şirket Kukla Ajan serisini de ekledi. Oyuncular serinin Oyuncak Ustalığını tamamlamayı başardığında, kıyafet için harika yükseltmelerin kilidini açabilecekler. Özel görevleri daha hızlı tamamlamak için oyuncular arkadaşlarıyla takım kurabilirler.

Ayrıca Bunlar'da Okunabilir:  Instagram'da En çok Takipçisi Olan Hesaplar Top 20 !

Yukarıda bahsedilenler yeni kıyafetler ve seriler olsa da, PUBG Mobile da çok beklenen değişiklikler aldı. Bu değişiklikler, sonuç sayfasında yeniden tasarlanan RP görev hatırlatıcılarını içerir. Bu, oyuncuların görevlerini takip etmelerini kolaylaştıracaktır.

Kullanıcıların Mevsimlerden haberdar olmalarını sağlamak için PUBG Mobile, sezonun başında ve sonunda yeni hatırlatıcılar da aldı. Yama notları ayrıca RP push bildirimlerinin ve öğretici kılavuzların iyileştirildiğini göstermektedir.

TAKİP ET   Google News Abone OlBir Yorum Yaz